O nás

Vítejte na stránkách chovatelské stanice Very Lucky, CZ.


Jsme malá chovatelská stanice, založená a registrovaná u FIFe od roku 2011. Ovšem členy Základní organizace chovatelů ušlechtilých koček Zdice jsme byli již dříve.

Naše kočky pocházejí z českých chovů se zahraničními liniemi, např. Oriens-mau, Granát, Terra Felis, Lady Bijou, Roggenstein, Boberan, Melositos, Harwood, Sharamka a další.

Všechny naše kočky jsou DNA PKD testované jako negativní.

Našimi prvními kočičími mazlíky byli exotická kočička Olivie a perský kocourek Samuel. Oba jsou nyní vykastrovaní. Ti nás postupem času, kdy jsme měli možnost poznávat soužití s kočkami, přivedli na myšlenku založit si chovatelskou stanici koček. Vtáhli nás do svého kočičího světa a nám všem se tam velmi líbilo a líbí. Tím se pro nás začala odvíjet nová životní kapitola..............

První chovnou kočičkou naší stanice se stala v roce 2010 velmi milá perská kočička Florans Granát a tak jsme začali uvažovat i o nějakém vhodném ženichovi. Mou obrovskou láskou na první pohled se prostřednictvím webových stránek stal černý kocourek Oriens-Mau Sir Pippin, který v krátké době rozšířil počet našich kočičích miláčků.

Jak je to dnes, kdo s námi ještě žije a užívá si volného chovu v našem domě, můžete vidět na našich stránkách.

Za svoje miláčky bych chtěla poděkovat :

 - paní Věře Russové in memoriam - CHS Oriens-Mau /CFA/
- panu Jiřímu Slabému - CHS Granát, CZ
- paní Michale Tajzichové - CHS Terra felis, CZ

 

Můj dík patří také paní Evě Petrenkové, CHS "de Montespan, CZ," a paní Míše Kašparové, CHS "Lumínia CZ", za cenné rady a pomoc a také paní Dagmar Pátkové za tyto krásné stránky.

Very Lucky - perské kočky a koťata na prodej

  NAHORU